Close

 

Podstrona WARSZTATY & SZKOLENIA powstała z myślą o osobach i instytucjach poszukujących rozwoju dla siebie i swoich pracowników. Opracowuję, prowadzę treningi i formy warsztatowe dla osób zainteresowanych własnym rozwojem oraz dla tych, którzy chcą wesprzeć rezultaty w swojej firmie.

Zapraszam do wzięcia udziału w tematycznych warsztatach rozwoju osobistego. Celem warsztatów i szkoleń jest zdobywanie i rozwijanie przez uczestników konkretnych umiejętności osobistych i zawodowych.

Poniżej przedstawiam listę prowadzonych przeze mnie warsztatów i szkoleń:

Akademia Świadomego Rodzica – Jeśli chcesz brać aktywny udział we wspomaganiu rozwoju Twojego dziecka pozwól sobie na nabycie praktycznych umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami w poszczególnych okresach rozwojowych. Dotychczas zrealizowane tematyczne warsztaty rodzicielskie odbyły się dla gości hotelu Wellness proVita; Jak być wystarczająco Dobrym Rodzicem, Rzecz o Zabawach Rozwijających, Zachowania Trudne u Dzieci, O radzeniu sobie z trudnymi emocjami w kontakcie z naszymi pociechami.

Budowanie skutecznego zespołu – jest to forma doświadczeń warsztatowych przeznaczonych dla zespołów z małych i dużych firm w zależności od tego co chce wypracować konkretny zespół.

Szkolenie dla instytucji np. PCPR, MOPS, GOPS – celem jest wsparcie w pracy z trudnym klientem.

Kiedy pojawia się nałóg – trening adresowany jest dla osób mających trudności z alkoholem, narkotykami, utrzymujących abstynencję od czterech miesięcy. Ich wcześniejsze doświadczenia wskazywały na powtarzalność zachowań. Celem treningu jest konstruktywne radzenie sobie z nawrotami oraz stworzenia umiejętności i działań zdrowotnych.

Realizuję również szkolenia i warsztaty skrojone według potrzeb firm.
Zapytania proszę kierować telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego